Меню
Живі екстрасенси

Безкоштовні читання доміно


ДоміноДоміно - одна з найдавніших форм ворожіння у світі. Задовго до того, як Доміно набув популярності як гра, Китайський використовували доміно для передачі майбутнього. Протягом століть доміно було і продовжують використовувати провидці багатьох різноманітних культур як потужний інструмент для передачі майбутнього. Інтерпретації надзвичайно різняться від культури до культури. Деякі провидці, здається, бачать мало, але страшні наслідки, а інші не бачать нічого, крім хорошого. Наші доміно Оракул сильно схиляється до позитивної сторони речей. Там, де інші можуть передбачити катастрофу, наше зосереджується на дії та змінах. Коротше кажучи, це має на меті розширення можливостей користувача, а не кинути їх у депроб.

Щоб отримати читання, виберіть читання з перелічених нижче та натисніть кнопку "Перетасовуйте і читайте" зв'язок.


Щоденний доміно

Використовуйте це читання, щоб побачити, які впливи будуть домінувати у вашому дня та планувати свій час відповідно.

Перемикач & Читати

Минулі, теперішні, майбутні доміно

Це читання досліджує фактори, які вплинули на ваше минуле, теперішнє та майбутнє.

Перемикач & Читати

Чотири курси

Чотири курси, що читають, представляють можливі шляхи, які потрібно взяти, щоб досягти більш повного стану буття. Хоча всі шляхи можуть запропонувати ступінь виконання, як правило, один буде більш плідним, ніж інші. Трюк, звичайно, полягає в тому, щоб вибрати той, який принесе найбільш корисні результати.

Перемикач & Читати

Читання стосунків

Це читання зосереджується на динаміці ваших стосунків з іншою людиною. Інша людина може бути партнером, або діловим партнером, або навіть ворогом. Це читання може бути використане і для вивчення ваших стосунків з групою.

Перемикач & Читати

Читання досягнення

Використовуйте це читання, щоб допомогти досягти або, можливо, навіть визначити свої цілі на майбутнє. Це читання досліджує як ваші слабкі, так і сильні сторони, і пропонує сфери, в яких вам доведеться докласти певних зусиль, щоб ви досягли своїх цілей.

Перемикач & Читати

Читання наступного року

Це читання використовується для розкриття ключових впливів, які впливатимуть на ваше життя з місяця в місяць протягом наступного року. У цьому читанні доміно може повторити себе. Дійсно, ви можете виявити, що той самий доміно відображає основні впливи багато місяців у вашому наступному році буде під.

Перемикач & Читати