Меню
Живі екстрасенси

Безкоштовне читання таро Мінчіате

Безкоштовне читання таро Мінчіате

Карти таро - це давній метод передчуття подій, які можуть виникнути в майбутньому людини. Щоб отримати читання таро Minchiate, виберіть розповсюдження з перелічених нижче та натисніть "Перетасовуйте і читайте" зв'язок.

Тетракти

Поширення тетракти заснований на платоністичній думці та піфагорейській математиці. Розповсюдження десяти карт дає знімок загального стану Querent, вивчаючи все, від найосновніших фізичних елементів до духовного «я».

Перемикач & Читати

Щоденні впливи

Це три читання карт, призначене для показу, які сили впливатимуть на ваш день. Три вибрані картки представляють традиційні таро, астрологічні та елементарні впливи.

Перемикач & Читати

Кельтський

Кельтський розповсюдження хреста, мабуть, є найпопулярнішим розповсюдженням сьогодні. Він призначений пролити світло на багато аспектів життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження, сконцентруйтеся на питання, яке слід поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Астрологічне поширення

У цьому поширенні кожна карта читається як сутність на себе. Окремі картки представляють кожен астрологічний будинок, і їх слід інтерпретувати з сильними та слабкими сторонами відповідного будинку на увазі. Вам не потрібно задавати питання, перш ніж використовувати це розповсюдження.

Перемикач & Читати

Поширення стосунків

Це розповсюдження використовується для вивчення їхніх стосунків з іншими, вивчаючи потреби та погляди обох сторін. Подумайте про свої стосунки з певною людиною та натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Планетарне розповсюдження

Це запит, який може дати уявлення про ряд різних аспектів поточного стану вашого життя. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

День народження

Розповсюдження на день народження використовується для того, щоб допомогти побудувати курс для досягнення цілей, які ви хотіли б реалізувати до наступного дня народження. Подумайте, що ви хотіли б досягти до наступного дня народження, і натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Поширення мандали

Це поширення використовується для вивчення духовної сторони користувача. Ви можете поставити запитання на картки, використовуючи це розповсюдження, або можете вивчити ваше загальне духовне «я», не роблячи конкретного розслідування. Клацніть нижче, щоб використовувати це розповсюдження.

Перемикач & Читати

Розповсюджувати зірку

Це поширення часто використовується для вивчення дуже конкретного питання. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Дерево життя поширюється

Дерево життя - це дуже ретельний метод вивчення загального шляху життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Розповсюдження хреста та трикутника

Це запит, який використовується для вивчення питань, що стосуються загального напрямку життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на питання, щоб поставити перед картками та натиснути нижче.

Перемикач & Читати