Меню
Живі екстрасенси

Безкоштовні показання таро

Безкоштовне читання таро

Доступні різноманітні показання карт таро. Карти таро можна використовувати для різних цілей, від вирішення особистої проблеми до прогнозування вашого майбутнього. Карти таро, які залежать від поточної атмосфери і не завжди є правильними, важливо пам’ятати. Читання таро не можуть передбачити спонтанні події, але можуть допомогти вам зробити правильний вибір у сьогоденні. Показання картки таро - це не іграшка. Якщо ви вирішили взяти читання картки таро, обов’язково очистіть околиці. Енергія в цьому районі буде утримуватися подалі від небажаних утворень та енергій, очищаючи її. Більшість читачів таро також очищають свої картки, читаючи між клієнтами. Це запобігає передачі енергії від одного клієнта до наступного. Хоча вони не є науковими, читання таро може дати зрозуміти ваше майбутнє та життя. Незалежно від того, чи це питання відносин, кар'єрне рішення чи кар’єрний шлях, картки таро можуть допомогти вам зробити правильний вибір. Вони не можуть прогнозувати ваше майбутнє, тому переконайтеся, що ви знайдете довіреного, кваліфікованого читача таро. Ви отримаєте більш точні результати та краще розуміння своєї ситуації. Хоча точні витоки цієї практики не відомі, широко вважається, що картки мають божественні сили. Це середовище широко використовується в багатьох релігійних та окультних традиціях. Вважається, що таро є методом ворожіння багатьма людьми. Він заснований на мудрості Ісіди та стародавніх таємниць. Незважаючи на різні інтерпретації таро, це часто є потужним інструментом у кризи та невизначеність. Різні типи показань потребують різних методів. Існує два типи показань таро: гороскоп або розповсюдження. Обидва ці стилі надають інформацію на основі декількох різних факторів. Залежно від того, який тип читання потрібен, ви можете вибрати між розповсюдженням на одну карту та розповсюдженням трьох карт. Розповсюдження на одній картці добре працює для простого читання. Це допомагає знайти загальну енергію вашої теми та долі. Карти таро складаються з 78 карт. Основні картки Arcana найчастіше і мають невеликі аркуші, що містять їх інтерпретації. Інші варіанти, включаючи дикі невідомі, особливо красиві. Початківці можуть вважати його менш інтуїтивним. Отже, шукаючи читача, найкращий спосіб дізнатися про картки таро - це взяти заняття з читання таро. Психічні канали енергії за допомогою інтуїції в читанням картки таро. Екстрасенси використовують зображення на картках, щоб отримати підказки про ваше майбутнє. Що стосується шести мечів, човен може вказувати на можливості подорожей. Ви також можете відчути психічні відчуття, такі як бачити зображення та звуки слуху. Деякі люди можуть відчути запах певних ароматів. Карти таро - це давній метод передчуття подій, які можуть виникнути в майбутньому людини. Щоб отримати безкоштовне читання таро, виберіть розповсюдження з перелічених нижче та натисніть на "Перетасовуйте і читайте" зв'язок.

Тетракти

Поширення тетракти заснований на платоністичній думці та піфагорейській математиці. Розповсюдження десяти карт дає знімок загального стану Querent, вивчаючи все, від найосновніших фізичних елементів до духовного «я».

Перемикач & Читати

Розповсюдження хреста та трикутника

Це запит, який використовується для вивчення питань, що стосуються загального напрямку життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на питання, щоб поставити перед картками та натиснути нижче.

Перемикач & Читати

Кельтський

Кельтський розповсюдження хреста, мабуть, є найпопулярнішим розповсюдженням сьогодні. Він призначений пролити світло на багато аспектів життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження, сконцентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками та натиснути нижче.

Перемикач & Читати

Астрологічне поширення

У цьому поширенні кожна карта читається як сутність на себе. Окремі картки представляють кожен астрологічний будинок, і їх слід інтерпретувати з сильними та слабкими сторонами відповідного будинку на увазі. Вам не потрібно задавати питання, перш ніж використовувати це розповсюдження.

Перемикач & Читати

Поширення стосунків

Це розповсюдження використовується для вивчення їхніх стосунків з іншими, вивчаючи потреби та погляди обох сторін. Подумайте про свої стосунки з певною людиною та натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Планетарне розповсюдження

Це запит, який може дати уявлення про ряд різних аспектів поточного стану вашого життя. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на питання, щоб поставити перед картками та натиснути нижче.

Перемикач & Читати

День народження

Розповсюдження на день народження використовується для того, щоб допомогти побудувати курс для досягнення цілей, які ви хотіли б реалізувати до наступного дня народження. Подумайте, що ви хотіли б досягти до наступного дня народження, і натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Поширення мандали

Це поширення використовується для вивчення духовної сторони користувача. Ви можете поставити запитання на картки, використовуючи це розповсюдження, або можете вивчити ваше загальне духовне «я», не роблячи конкретного розслідування. Клацніть нижче, щоб використовувати це розповсюдження.

Перемикач & Читати

Розповсюджувати зірку

Це поширення часто використовується для вивчення дуже конкретного питання. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на питання, щоб поставити перед картками та натиснути нижче.

Перемикач & Читати

Дерево життя поширюється

Дерево життя - це дуже ретельний метод вивчення загального шляху життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на питання, щоб поставити перед картками та натиснути нижче.

Перемикач & Читати

Мудрість Місяця поширюється

Мудрість розповсюдження Місяця використовується для створення загального інвентаризації вашого життя в цей час. Його локус - допомогти вам прийняти рішення щодо вашого життя в цілому.

Перемикач & Читати

Розвідка мрії Поширюється

Це поширення часто використовується для вивчення недавньої або повторюваної мрії. Щоб використовувати цей розповсюдження концентруйтеся на своїй мрії та натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Минуле життя поширилося

Це поширення використовується для вивчення того, як ваше минуле життя впливає на ваше поточне життя. Розповсюдження можна використовувати як загальний огляд або зосередившись на конкретному аспекті свого життя, ви можете створити більш цілеспрямоване читання.

Перемикач & Читати

Стан розповсюдження

Це поширення створює широкий знімок вашого сучасного стану буття. Ви можете використовувати розповсюдження для більш конкретних читань, зосередившись на конкретному аспекті свого життя, перш ніж перейти до читання.

Перемикач & Читати

Карти таро та синхронність

Карти таро розкривають синхронність подій та наміру.

Карти таро мають історію, що починаються з стародавніми греками, єгиптянами і, можливо, навіть китайцями. Однак лише близько 700 років тому першим письмовим свідченням Таро згадував Йоганнес з Брегельда. Він був ченцем, який назвав Таро як "Книга з малюнками диявола". Очевидно, не вражений зростаючою привабливістю, він не зміг зупинити потужний вплив цього божественного мистецтва.

У класичній колоді таро є 78 карт. Вони поділяються на основну та незначну аркуану 22 та 56 карт відповідно. Слово Arcana походить від латини, що означає таємне або приховане. Кожна з карт має посилання на конкретні аспекти людських зусиль та діяльності, але також вказує на психологічний стан людини, а також еволюційний процес від незнання через самореалізацію та просвітлення.

Як правило, картки використовуються для відповіді на прості щоденні запитання розслідування цього. Це дійсне питання щодо того, як випадковий вибір карт у будь -який момент може пов'язати щось конкретне чи конкретне в житті запитувача. Але ви повинні подивитися, як все в цей момент по -своєму по -своєму. На даний момент не відбувається поодинокі події, а скоріше один однорідний універсальний "тепер".

По суті, що говорять картки таро, як і астрологія, і давайте пам’ятаємо, що між палубою таро та астрологічними принципами існує прямий зв’язок, - це те, що кожна мить просто фракталічна за своєю природою. Це також перегукується з давнім астрологічним диктум "як зверху так і знизу". Ефективно це означає, що все, що зараз відбувається, є рефлексивним або репрезентативним для всього іншого. Клітинний рівень - це просто дзеркало небесного рівня. Те, що відбувається на планетарному рівні, також може бути розшифровано тут, на землі.

Таким чином, Таро також можна вважати фрактальним із того, що відбувається в більш безпосередньому та більшому небесному середовищі. Таким чином, послідовність карт, що витягується під час читання, не є всіма випадковими, але безтурботними з тим, що відбувається навколо, і що кожна карта - це покладено на стіл, глибоко відображає запитувача, його розум, емоції та негайний досвід та проблеми.