Меню
Живі екстрасенси

Астрологія психології

Вступ до астрології психології

У цій статті ми розглядаємо астрологію психології.

Швидкий знімок цієї статті та те, що ви відкриєте

астрологія психології

 

 • Взаємозв'язок астрології з психологією
 • Геометричне значення 4 -го, 8 -го та 12 -го будинку трикутника Зодіаку
 • Ранні спадкові візерунки в гороскопі
 • Несвідома жорстка проводка
 • Материнські стосунки та його важливість у формуванні темпераменту
 • Несвідоме тригери

У цій статті ми розглядаємо взаємозв'язок між астрологією та психологією. Чи є способи, які можуть отримати більше розуміння вашої особистості? Через розуміння свого гороскопа ви можете краще зрозуміти себе. 

Відбулося відродження інтересу до астрології. Це вибухнуло з появи Інтернету. Як астрологія, психологія колись розглядався як "Псевдонаука". Потрібно було трохи часу, щоб стати наукою. Тепер він зайняв своє місце поряд з будь -якою іншою наукою. Це відображає багато тих самих питань, що знаходяться в психології.

Астрологія Прогнозує події. Він також використовується як інструмент для розуміння психологічного складу. Отже, назва, астрологія психології.

Астрологія психології - це ще один спосіб сказати Психологічна астрологія. Правильне визначення цього дослідження є Астро Психологія. Це поєднує в собі кілька дисциплін, включаючи астрологію, гуманістичні дослідження та трансперсональну психологію.

Карл ЮнгПреджер психології, Карл Юнг був завзятий послідовник астрології. Значна частина його роботи була зосереджена на архетипах. Символи та мрії також були частиною його творчості. Він створив унікальне розуміння людської природи та особистості. Він є одним з провідних вогнів психології.

Сучасні астрологи, як Стівен Арройо і Ліз Грін були великими на психології. Вони використовували більшу частину попередніх астрологічних моделей. Вони включили їх у форму психологічної астрології. Астрологія ще не змогла зробити цей стрибок. Історія астрології рясніє великими дослідженнями з психології. Те, як планети впливають на наш розум, - це область астрології.

Обидві дисципліни бачать людський розум з різних кутів.

Астрологія також зацікавлена ​​у свідомому та несвідомому розумі.

Є підсвідомими шарами психіки людини, відображеними на зодіаку та планетах?

АстропсихіБагато скептиків відхиляють цю ідею. Астрологи вважають, що планети та сузір'я впливають на нас. Вчені не. Протягом тисяч років астрологи зробили детальні спостереження. Вони співвідносили зоряні рухи з подіями тут на планеті Земля.

Рух Нью -Ейдж 60 -х та 70 -х років побачив відродження інтересу до астрології. Тепер тисячоліття та молодші покоління звертаються до астрології, щоб дати їм відповіді. Сучасна наука і техніка вплинула на нове покоління. Це не заважало їм проявляти віру в астрологію. Вони не ставлять більше віри в науку, ніж псевдонаука. Цікавість викликає відродження інтересу та досліджень цієї вікової науки.

Духовний та психологічний трикутник

Астрологія і Космологія відображати геометричну та містичну природу створення. 4 -й, 8 -й та 12 -й будинки гороскопа згадують про містична або прихована природа людини.

Більшість астрологів дивляться на дев'ятий будинок для духовного потенціалу. Насправді 4, 8 -й і 12 -й будинки утворюють трикутник. Залежно від значущого знаку, елементи цих 3 будинки завжди будуть однаковими.

Як приклад: Якщо у людини є знак Близнюків у четвертому будинку, Тереза ​​- 8 -й будинок, а Водолій - 12 -й. Елемент повітря переважає в цьому випадку. Це пропонує підказку до того, як людина звертається до них Психологічні проблеми. Повітряні знаки будуть інтелектуальними, водними знаками, емоційними, інтуїтивними тощо.

День матеріЗ четвертий будинок зазвичай пов'язаний з спадковим через матір.

Природним правителем четвертого будинку є Місяць. Це керує знаком Рак. Такі виховані якості дотику, зору та захисту є його якостями. Це поверхневий аспект четвертого будинку. Четвертий будинок - це ранній досвід дитини. Початковий зв’язок, який має немовляти з матір'ю, також відомий 4 -й будинок. Так само і середовище раннього дитинства.

Насправді тут знайдено два біологічні корені. Перший - це стан Місяця в гороскопі. Важливо зрозуміти місячні впливи, щоб зрозуміти розум людини.

🌙 Місяць є астрологічним значущим матері.

З Правитель четвертого будинку є ключ. Ця планета виявляє розуміння підсвідомого аспекту особистості. Будь -які планети, розташовані в цьому будинку, мають сильний відношення до ранніх впливів. Існує багато складних граней раннього розвитку людини. Пов’язання їх з планетами вимагає великої майстерності.

З мама, Звичайно, це первинний вихователь. Це охоплює такі речі, як прихильність, близькість, близькість, довіра та харчування. Вони розвиваються за допомогою цього початкового досвіду. Гороскопи також виявляють найдавніші етапи життя. Ці основні функції розвиваються, стають перешкодою або пошкодженими. Це залежить від особистості.

Гороскоп кидає величезне світло на справжню природу людини. Ці незламні шрами відбивають на підсвідомий шар людини.

Пов’язана стаття: Карма удача та духовність… натисніть тут!

Психологічні та підсвідомих тригерів

Що це зачепить вас? Навколо вас є тригери. Іноді ви навіть не усвідомлюєте, що вас відкриває. Це підсвідомість. З якими з наведених емоцій ви ставитесь? І які тригери, які їх відводять або збільшують цю емоцію?

 • Битися 
 • Провина
 • Побоювання
 • Заздрість
 • Гнів
 • Невпевненість у собі
 • Зарозумілість
 • Жертва
 • Залежність
 • Бажання
 • Істерія та багато інших

Значну частину часу ці тригери знаходяться нижче порогу усвідомлення. Ви, як правило, жодним чином не знаєте, що відбувається на цьому рівні. Тим не менш, вони формують ваші реакції, досвід та стосунки. Багато стосунків, які у вас є в житті, є заміною. Якщо ці ранні потреби, ви не зустрічаєтесь з вами на людей, з якими ви любите, і живете. Ваші теперішні стосунки неминуче постраждають.

Ось чому ваші стосунки з вашою біологічною матір'ю такі важливі. З Перший, четвертий, сьомий та десятий будинки гороскопа є квадранти. Це споруда гороскопа. Четвертий будинок, таким чином, важливий за його фундаментальним значенням. Йдеться про зв’язок із підсвідомим елементом вашої природи непросто. 

Це передбачає Повернення факела усвідомлення на себе. Дотримуйтесь своїх реакцій на різних людей та ситуації. Зробіть це люблячим і неупередженим способом. Як тільки ця вправа починається, стає важко не судити про себе. Ви повинні нагадати собі, що 4 -й будинок - це генетичний будинок, і багато хто з успадкованих рис проходить.

Не будьте надто суворими на собі, коли починаєте аналізувати себе.

Астрологія розкриває ваші фізичні, фізіологічні недоліки, а також ваші потенційні захворювання. Це частина вашого буття. Колір ваших очей генетичний. Це не означає, що ви не можете змінити або розробити ці аспекти своєї підсвідомості. Як тільки ви дізнаєтесь про них, ви можете. Однак є частини вашої природи, як і ваші очі, які ніколи не змінюються.

Переміщення та спілкування з вашим 8 -м будинком стає ще складнішим завданням. Восьмий будинок представляє ваш несвідомий. Тут грає значна частина генетичного відбитків.  Біологічні процеси, такі як дихання, моргання, засвоювання, тип життя, місце. Ці вбудовані природні фізіологічні функції рідко, якщо коли -небудь дивитися. Як можна подивитися на несвідоме? Це можливо, але важко.

картка смерті таро8 -й будинок - це сильний духовний і психологічний дім. Це також стосується смерті, а також відродження. 

Цей будинок є доменом Скорпіон. Це означає усунення та занепад. І смерть також регулюється ним.

Смерть це тригер. Думка про смерть - це тригер.  Цей конкретний тригер є інстинктивний. Це в задньому мозку та будь -яку іншу людину. Це інстинкт для виживання. Природно бути страхом смерті. Це виникає як наслідок небезпечних для життя та небезпечних ситуацій. 

Це можливо з тренуванням, щоб стати спокійним, як ми бачимо з навченими йогами, які медитували. Ті, хто перейшов свою особу, можуть імітувати смерть та відродження етапу.  Вони можуть це зробити перед фізичною смертю. Це через стан усвідомлення та смерть его. У певному сенсі зупинитися. Багато філософських та релігійних традицій говорять про відродження. Поняття відродження також є частиною християнської традиції.

Кілька людей перестали думати, що якщо про відродження говорять, повинна бути смерть, щоб передувати цьому відродженню. Про що саме смерть, на яку вони посилаються? Що таке смерть, яку вказує 8 -й будинок? Астрологія каже, що 8 -й будинок - це смерть та усунення. 

Згідно з давніми традиціями, це сектор гріха чи поганої карми. Якщо ви без свідомості, ваші вчинки, слова та думки будуть бездумними. Це менше, ніж бажано жити збалансованим життям. Астрологія допомагає вам зрозуміти, що сам по собі усвідомлення - це засіб.

Усвідомлення допомагає звільнити це зчеплення несвідомість. У східних філософіях це називається Карма.

Це стосується восьмий будинок. Це тому, що значна частина вражень ваших Минуле життя тут, у цьому будинку. Східні астрологи також посилаються на 5 -й будинок. Це несвідомі генетичні враження. Їх можна скасувати через усвідомлення та медитативну практику. 

Самоаналіз та психологічні дисципліни піднімають вас на глибший рівень і ближче до себе, справжнє «я».

Переходячи до 12 -го будинку, ми бачимо інший тип смерті. Це багато згадується в західній астрології. 12 -й будинок - це безперешкода та трансцендентність. Ось чому цей будинок важливий. Це також дуже духовний дім. 12 -й будинок - про усамітнення. Йдеться про звільнення від органічного існування. Це мирське життя закінчується смертю, що є 8 -м будинку. Все ж, як ми говорили, Смерть не завжди фізична. 12 -й будинок вказує на наступний етап існування. Це повинно бути без поточного фізичного тіла. Це відсторонення від обраного вами поточного проява.

12 -й будинок показує остаточність вашої карми в цій конкретній формі.  Якщо Четвертий будинок - це підсвідомість, 8 -е - несвідоме. 12 -й будинок - це надсвідомість. 12 -й будинок також показує, куди ваша душа, ймовірно, піде після закінчення цього життя. Зв'язуватися з цією частиною вас - це рух, зміна.

Це зсув парадигми.

Від підсвідомості і несвідоме життя, мирський досвід стає перетворений.

Індивідуальне его перевершує свою ідентичність, що об'єднується з нескінченним суперсвідомим абстрактним інтелектом. Цей 12-й будинок-це будинок самореалізації. Це будинок самоактуалізації. Ви досягаєте повного потенціалу в цій державі. На цьому етапі справжнє духовне значення життя зрозуміло.

Астрологія та психологія щастя

Четвертий будинок гороскопа - особисте щастя та ранні сімейні основи

Четвертий будинок зодіакуЩастя, сім'я, самоцінність та раннє дитинство пов'язані з вашим четвертим будинком. Пізніші стосунки також зрозумілі, вивчаючи ці частини вашого гороскопа. У багатьох випадках я мав можливість застосувати принципи, які я навчився протягом 35 років. Астрологія допомагає розгадати таємницю іноді забутих ранніх подій. У планет є історія, щоб розповісти. Коротше кажучи, ви розробляли кармічні наслідки вашого гороскопа. Клацніть тут, щоб прочитати більше ..

Різні планетарні комбінації в гороскопі

034-Солярна системаВи можете визначити, які збільшення або перешкоджає вашому розвитку та щастя. Легко вивести формаційні впливи в гороскопах. Ви бачите подібні закономірності, що виникають у тисячах гороскопів.

Астрологи визначають проблеми раннього життя, що стосуються вашої матері чи інших ключових опікунів. Відносини, які ви та ваша мати стосуються вашої правлячої планети та 4 -го правителя будинку.

У найгіршого сценарію 4-й будинок, Сатурн, Марс та негативні планети зважують. Це ще більше підтверджується, якщо правителі четвертих, 6, 8 -й або 12 -й будинки з'єднуються. Це часто демонструє відключення з біологічною матір'ю. Астрологи вивчають ранню основу життя через перші та четверті будинки.

Вони означають сімейні стосунки. Позитивні планети, пов'язані з цією областю, показують високий рівень самооцінки. Крім того, корисні аспекти цієї частини вашого гороскопа підтримують скориговану особистість. Емоційні шрами раннього дитинства в кінцевому підсумку завдають шкоди майбутнім стосункам. На жаль, це час і час.

Є багато людей з цією проблемою. Насправді, є більше, ніж ви могли собі уявити. Ця підсвідомість, фактори стосуються матері чи батька. Проблеми, що затримуються, передають свої потворні голови в особистих стосунках пізніше в житті. Це стає легким завданням визначити результати відносин. Зв’яжіть усі ці астрологічні крапки та бінго!

З трохи інтуїцією, що кидається, життя та стан душі людини розкривають себе. Реплікація цих небесних моделей є захоплюючою. Хороший астролог в змозі стверджувати прогнози з високим ступенем точності. Кожен астрологічний зразок розігрується по -різному для кожного з нас. Існує сильна тенденція до планет, що підтверджує це.

Пов’язана стаття: Планет… Клацніть тут!

Як раннє дитинство впливає на стосунки?

Лев ЧайлЯк раннє дитинство впливає на стосунки? Якщо ви не можете відчувати себе прийнялими, коханими або заохоченими у вас величезна проблема. Ви повинні вільно досліджувати та висловлювати себе. Це саме по собі є величезною проблемою. Це впливає на кожен аспект життя. Це підриває ваші інтимні стосунки. Ваші взаємодії на робочому місці теж страждають. Найголовніше, що стосунки, які ви маєте з собою, підриваються. Пізніше в житті ці наслідки руйнують самоцінність людини. Вразливість дитини виникає, і любов утримується. Почуття відмови домінує над вашим емоційним досвідом.

Іноді ти не відчуваєш себе особливо люблячим, хоча ти є. Маска, яку ви припускаєте, не завжди відображає ваші внутрішні емоційні стани. Ось чому астрологія - це ідеальний інструмент для встановлення того, що таке першопричина ваших проблем. Об'єктом астрологічної вправи є психологічне/емоційне/духовне звільнення. Астрологія полягає в тому, щоб визначити проблему. Складання джигсови вашого життя - це важка робота. Працювати над внутрішніми факторами, що гальмують щастя.

Розуміння вашої проблеми та першопричини означає заглиблення у ваше минуле. Є природна стійкість до цього. Початкова частина вирішення проблеми полягає в тому, щоб визнати, що у вас є. Прийняття у вас проблеми дає вам дозвіл на роботу над цим?

Астролог примушує вас протистояти цим страхам і вразливих місцях раннього дитинства. Не ігноруйте серйозні психологічні проблеми. Відповідальний астролог завжди рекомендує медичному працівнику для вирішення з ними. З зціленням багато хто продовжує стати продуктивними, інтегрованими членами суспільства. Вони насолоджуються стосунками без минулого накладання на поточні стосунки.

Вирішити ранні зразки емоційного відмови чи зловживань. Якщо ні, ви ризикуєте проектувати свої психологічні проблеми на інших. Це зазвичай люди, яких ти любиш. Продовжуючи робити ці дестабілізації стосунків. Це також створює нескінченний цикл пошуку та втрати любові. Ці складні психологічні лабірикти часто призводять до розлучення. Жодна із партій не визнає, що в собі є проблема.

Пов’язана стаття: Діти Зодіаку… Клацніть тут!

Персоналізований дитячий звіт

Астрологічний портрет вашої дитини призначений для того, щоб зрозуміти унікальні подарунки та виклики вашої дитини.

Астрологія та несвідома

Пурвабхадра НакшатраЧасто кажуть, що нам потрібно зв’язатися з несвідомою частиною наших істот. Астрологія показує, як зрозуміти механіку усунення проблем у вашому житті. Це охоплює цілу гаму проблем, не останньою з яких є стосунки, які ви прагнете залучати в наше життя. Ці стосунки часто кармічні. Вони діють як каталізатори, щоб вивести на поверхню ці несвідомі райони вашої особистості.

Однак дійсне питання: Якщо ця частина вашої істоти нібито несвідомо, як ви свідомо з'єднуєте з чимось, що не з'єднується?

Це гарне запитання. Ви маєте рацію, щоб сказати, що не можете підключитися до несвідок.

Той факт, що ви не пам’ятаєте, досвід, не означає, що це якимось чином не вплинуло. Насправді багато проблем, які виникають у стосунках, безпосередньо пояснюються цими несвідомими спогадами, які проектуються на людей. Ми опиняємось у постійних стосунках із повною зупинкою, навіть у постійних стосунках, таких як робоче місце, вищі підлеглі ролі, можливо, відтінок з цими несвідомими спинами удару.

Боротьба з цим несвідомим ударом з минулого. Секрет принаймні просунутись у цьому відношенні полягає в тому, щоб визнати, що всі стосунки, з якими ви стикаєтесь у житті. І це якщо у цих стосунках ти. Сприймайте повторюваний результат, то це життя читає запалену, Баб, щось підсвідоме природа підриває або саботує ці відносини.

Чудова вправа - приймати ці стосунки. Що ви пережили екземпляр жінки, яка постійно приваблює чоловіків, які знущалися з її комою, п’яною або людьми, які є мошерами, що повторювані обставини виникають у житті людини, справді. Це червоний прапор і його слід досліджувати.

Спробуйте підключити крапки. Підходити. Дивіться, що подібність у цих стосунках відрізняється, оскільки люди у цих стосунках є підсумком виклику. Повторює себе, що не на відміну від, так, день кіногаря. Врешті -решт він розуміє причину, чому йому довелося щодня прокидатися до того ж сценарію.

Новий абзац однаково. Підходити. Зверніть увагу на ці повторювані відносини, особливо погані, дає вам шанс задуматися про своє життя, а потім проаналізувати первинну допомогу, хто, можливо, мав руку.

Психологічні ресурси

Ось кілька додаткових ресурсів для тих, хто зацікавлений, дізнатися більше про астрологію -

Інструменти психології на основі доказів для фахівців з психічного здоров'я.  https: // www.психологія.com/

Психологічні ресурси-це практика психології на повну послугу, яка пропонує індивідуальному, парам та сімейній терапії дітям, підліткам та дорослим. http: // психологічні ресурси.com/

Від тих, хто має намір здобути термінальну ступінь у цій галузі, до студентів, які просто хочуть психології, який може принести ступінь асоційованого чи бакалавра, ці поради та ресурси можуть допомогти студентам психології максимально використати свій навчальний досвід. Читайте далі, щоб відкрити інформацію про все, від кар’єрних ресурсів до інтерв'ю з питаннями та клубами та організацією, яка може виявитися корисною для студентів психології. https: // www.AccreditedSchoolsonline.org/психологія-ступінь/студентські ресурси/

Ліз Грін заснувала CPA разом з Говардом Саспортасом у 1983 році і продовжує залишатися його директором. У 1996 році вона створила CPA Press, яка публікує вибрані семінари, пропоновані різними репетиторами в рамках програми семінару CPA. Вона має докторську ступінь з психології та є кваліфікованим Юнгійським аналітиком. https: // www.cpalondon.com/liz.HTML

Арройо має ступінь відзнаки в літературі з Каліфорнійського університету та ступінь магістра з психології. Попередні професії включають консультації щодо шлюбів та практику гомеопатії та полярності. https: // www.астро.com/astrowiki/en/stephen_arroyo

Про автора

Дадхічі є практикою Ведичний астролог та засновник астрології.com.au.

З ним можна зв’язатися електронною поштою: [Захищений електронною поштою]

Забронюйте приватне читання