Кольорові еко сумки: як і чим краще прати?

Еко сумка сьогодні особливо популярна і затребувана, є альтернативною заміною поліетиленових пакетів і сприяє збереженню навколишнього середовища. Універсальний, стильний і екологічний виріб, в залежності від дизайну і малюнка, може бути прекрасним аксесуаром для поїздок, тренувань, походів на роботу або навчання, для шопінгу, прогулянок по місту, а також в інших цілях.

Однак дуже важливо знати, як правильно випрати, щоб виріб для багаторазового щоденного використання слугував тривалий час і не втрачав свій привабливий первинний зовнішній вигляд.

Підготовка до прання

Перед тим як вирішити, чи потрібно прати еко сумку вручну, в пральній машинці або провести просте точкове очищення, потрібно підготувати виріб. Для цього необхідно:

  • звільнити внутрішність, перевернути верх дном і добре струсити, щоб видалити сміття, бруд, монети, папірці та інші дрібниці, які можуть ховатися в сумці;
  • вивернути навиворіт і, використовуючи валик для ворсу або м’яку щітку, видалити залишилася пил і крихти;
  • перш ніж випрати, оглянути сумку на наявність етикеток, якщо такі є, дотримуйтеся вказаних рекомендацій.

Якщо на текстильній сумці присутні стійкі плями, перед пранням бажано визначити тип забруднення, попередньо почистити або попрати.

Кольорові еко сумки: безпека прання

Потрібно обов’язково встановити, чи безпечні для прання та очищення наявні декоративні елементи. Фахівці рекомендують по можливості видаляти додаткові брошки, гудзики і іншу делікатну фурнітуру. Якщо сумка кольорова, на ній э друкованы малюнки або вишивка, слід враховувати наступні нюанси:

  • температуру води, яка буде використовувати під час прання – кольорові вироби, сумки з логотипами, текстами і різними зображеннями, перуть в більш прохолодній воді;
  • перевірку на стійкість, якщо сумка має кольорові відбитки і графічний малюнок, необхідно переконатися, що кольори не линяють і не переносяться при контакті з водою на інші матеріали.

Щоб перевірити на линьку і вицвітання, перед тим, як прати сумку, необхідно провести тестування. Наповнити неглибоку миску водою, занурити невелику частину сумки і залишити у воді приблизно на 10 хвилин. Після перевірки води на прозорість, поставити мокру частину виробу на білу бавовняну тканину або рушник. Якщо залишаться білими, можна прати, якщо барвник перейде на рушник, доведеться акуратно чистити.

Як прати кольорові еко сумки

Багато виробів світлих відтінків або білого кольору, в залежності від техніки друку, яка на них наноситься, підходять для машинного прання. Розмальовані аквареллю, з делікатними прикрасами або вишивкою, в яскравих відтінках або чорні, краще прати вручну, дотримуючись наступних рекомендацій:

  • прати в прохолодній воді, окремо від інших речей;
  • терти круговими рухами м’якою білою ганчіркою або щіткою;
  • використовувати рідкі миючі засоби, які добре видаляються після полоскання;
  • застосовувати для видалення плям тільки безпечні кисневі кошти, без вмісту агресивного хлору.

Якщо вирішили попрати в пральній машинці, встановіть делікатний режим і не користуйтеся віджиманням. Сушіть на вулиці або в провітрюваному приміщенні, подалі від сонця і опалювальних приладів.

Еко сумка Текстиль-Контакт виготовляється з міцної бавовняної тканини, для фарбування і кольорового друку використовуються безпечні, стійкі чорнила, які забезпечують чіткість візерунка, піддаються пранню і не мають недоліків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *