Меню
Живі екстрасенси

Порокова астрологія

Більшість людей знають про використання астрологія для розуміння гороскопа та особистості особистості. Існують також графіки прогнозів для того, що може статися з людиною, і передбачає використання транзитів, прогресів та напрямків планети. Але є ще одна надзвичайна галузь астрології під назвою Порокова астрологія.

Порокова астрологія - це використання астрологічних діаграм, намальованих на даний момент питання. Питання, яке задається в будь -який момент часу, - це просто відображення більшої події, небесного, космічно і тому можна вважати фрактальним все більшим фракталами загальновизнаними. У цьому сенсі те, що тут є і що є там насправді тут не внизу чи там, тому що внизу і вгору насправді є частина всієї події або те, що відбувається зараз.

Вони просто фрактальний представлення один одного і як таке містить однакову інформацію гармонійно. Це не на відміну від того, що цвях на вашому великому пальці та волосся на голові є частиною того, що включає ви як єдине буття. Згідно з цією частиною астрології, позиціонування планет на даний момент питання, яке задається, може бути дуже показовим. Однак для цього типу астрології є кілька попередніх умов. Вони такі:

  • Особа, про яку йдеться, повинна зробити це серйозно, а не просто перевірити астролог. Під час питання має бути глибоке відчуття поваги та шанування
  • Астролог повинен бути досвідченим не тільки технічно та практично, але й повинен бути інтуїтивно зрозумілим і здатним прогнозувати стислим і точним чином
  • Терміни питання є найважливішим, оскільки певний час доби та місяця, коли негативні планетарні обставини, що переважають. Якщо, скажімо, Сатурн знаходиться в 7 -му будинку або в західному напрямку діаграми, астролог повинен відмовитись від відповіді через його нездатність точно передбачити в той час.

Інформація про прикордонну діаграму, астролог може точно відповісти на запитання, і досить дивна схожість буде знайдена під час запитань до діаграми народження особи, яка запитує. Планет, розміщені в певних положеннях Зодіак при народженні зазвичай розміщуються аналогічно під час запиту.

Пов’язано: Дізнайтеся більше про свої зіркові знаки тут!

Деякі питання, які зазвичай задаються в цій лінії астрології, є-

  • Чи впадаю я вагітності?
  • Чи буду я успішним у своєму співбесіді?
  • Чи пощастить мені в політичних та юридичних районах?
  • Чи буду я подорожувати наступного року?
  • Чи я одружуся з Джоном?
  • Тощо тощо

У стародавній системі ведичної астрології підхід, заснований на Кералі Не тільки питання але також про людину, яка просить це пояснити майже все, що оточує цю людину у своєму житті. Мені найбільше пощастило, щоб особисто пройти доручення протягом 22 років великим майстром з півдня Індії, який поділився багатьма таємницями з цієї традиції. У мене є кілька примірників Біблія цієї системи - книга під назвою Пашна Марга або Прашнападаві в якій наведені сотні секретів у цій формі ворожіння. Це одна з моїх улюблених творів із тисяч, які я маю у своїй бібліотеці.

Я незабаром зрозумів, що навіть без дати народження (що часто все -таки загрожує багатьма розбіжностями), що я фактично можу використовувати гороскоп на момент питання, щоб отримати на них якусь чудову інтелект. Я почав відповідати на запитання, використовуючи багато правил, викладених у вищезгаданій книзі, і визнав відповіді неперевершеними точними.

Я також помітив щось чудове з більш ніж 30 років збору гороскопів від клієнтів, включаючи ті, що на момент питання. Насправді в більшості випадків Міся.Е. той самий елемент. І що більш неймовірне, що Місяць у цій позиції зазвичай буде репрезентативним напрямком, який натякає на справи життя людини, що цей будинок чи напрямок означають астрологічно.

Порокова астрологія швидкий, точний і іноді може бути досить вражаючим у своїх результатах.