Меню
Живі екстрасенси

Неймовірні, але справжні тематичні дослідження

Правда чужа, ніж вигадка.

У випадку бути астрологом, це, безумовно, так і. Протягом моїх 30 років консультацій із широкою громадськістю найбільш надзвичайні випадки були представлені мені, і в сегменті - це як поділитися з вами цими чудовими історіями. Деякі випадки посилаються на астрологічні принципи, а інші є досить химерними, щоб просто пов’язати історію персонажа.

Людські істоти приходять у всіх класах, а клієнти також демонструють величезну гаму різних проблем, починаючи від суто матеріального та фінансового, професійного та романтичного до духовного, езотеричного та темного культу. Деякі з історій, можливо, навіть сфабриковані, але дозвольте запевнити, що вони не.

Я зібрав дивовижну кількість гороскопів для дослідницьких цілей, і я повільно будую тут тематичні дослідження, є цікавістю для тих захоплюючі життєві історії.

Ваше теперішнє життя - це продовження вашої карми минулого життя. Отримайте персоналізовані Звіт про Karma Insight тут!

Сподіваюся, вам сподобається ці неймовірні, але справжні тематичні дослідження астролога. Ось кілька надзвичайних тематичних досліджень історій у реальному житті, які вас зачаровували.

Борис - двічі прокляття

У 1998 році був деякий час, коли Борис, тихий і скромний словакян, відвідав мене. Історія Бориса схожа на багато, як я буду представляти в цій книзі неймовірні, але справжні тематичні дослідження, і хоча тим, хто читає це, може бути важко повірити, що ці речі трапляються, ви здивуєтесь, як часто вони роблять і зараз, в ці дні як консультації Астролог, я ніколи не здивований тим, що неймовірна історія чекає мене з кожним клієнтом, що проходить.

Історія Бориса триває 25 або 30 років, коли він був молодим чоловіком у Хорватії, що росте в маленькому містечку зі своєю родиною після звичаїв дня.

У його початку двадцятих років йому пощастило зустріти молоду леді, в яку він шалено закохався. Вона теж закохалася в Бориса, і хоча, коли він прийшов до мене, він виглядав досить блідим і погано, я міг собі уявити, що в його Гейді він вирізав досить фігуру високу і досить вражаючу. Він був би гарним молодим чоловіком, і я впевнений, що молоді дами були б захоплені ним.

Як виявляється, однак, сім'я Бориса взяла неприязнь до своєї нової любові і зробила життя для нього досить важко. Дівчина, однак, була зовсім навпаки, і її родині дуже сподобався Борису.

З плином часу Борис і його молода дівчина вирішила одружитися, і це повністю обурювало його сім'ю. Вони зробили б усе, щоб зупинити його одруження в родині цієї дівчини. Деякі з вас, можливо, усвідомлюють, що існує сильна традиція вибору нареченої та нареченої для своїх дітей у цих європейських та азіатських культурах, і це, мабуть, було однаковим для Бориса.

Астрологія набагато особистіша, ніж те, що можуть забезпечити щоденні гороскопи. Хочете проконсультуватися з справжнім досвідом астролога, який може розкрити вам правду вашого життя та долі. Клацніть тут зараз, щоб дізнатися більше.

Борис оголосив про своє бажання одружитися з цією дівчиною, і тому вечірка була домовлена, щоб запросити всіх святкувати з ними. Але мати і сестра Бориса мали для нього інші хитрі плани.

У селі була горезвісна відьма, яка мала можливість кидати заклинання та внести зміни за бажаннями її клієнтів. Такі маніпулювання природними елементами в деяких випадках, як і з Борисом та його дівчиною, розірвати їх, щоб шлюб не був здійснений.

Мати та сестра Бориса відвідали відьму, яка дала їм кілька вказівок щодо того, як порушити ці стосунки. Вона сказала їм придбати свиню та шкіру свині живою і принести їй частину плоті з внутрішньої частини шкіри. Вони зробили її торги, вбили свині, покривши її живою і принесла їй частину плоті, на якій вона зробила деякі заклики, а потім дала їм плоть, сказавши їм просунути його в напій якомога раніше.

На вечірці, невідомий Борису чи його дівчині. Протягом дня або близько того він впав у глибоку дрімоту і пов’язав зі мною, як незвично з того часу, коли іноді спав 16 - 18 годин на день. Він не зміг сконцентруватися і зазнав поганих головних болів.

Він втратив всю свою родзинку на все життя і не міг зрозуміти, що відбувається, поки Борис не повідомив мені, що приблизно через тиждень у нього був неймовірний сон, в якому перед ним з’явився бородатий святий. Як Борис знав, що сталося? Як я пов'язую цю історію з вами? За його словами, бородатий святий, який з’явився йому уві сні приблизно через тиждень повідомив йому, що зробили йому мати і сестра. Він був шокований подіями, але те, що має бути, було ще більш шокуючим і неймовірним!

Потрібно сказати, що прокляття, яке було поставлено на Бориса, працювало чудово! Він втратив повний інтерес до своєї любові, і шлюб ніколи не пішов вперед. Але це було не кінцем. Коли батьки дівчини дізналися про розрив, вони були повністю обурені і продовжували проконсультуватися з тією ж відьмою, до якої пішли мати та сестра Бориса.

Мати попросила відьму покласти прокляття на Бориса за знищення життя дочки і покинув її, не споживає шлюб. Сім'я була глибоко збентежена і хотіла помститися. Бідний Борис! Подвійна доза чаклунства, над якою він не мав жодного контролю.

Крім сплячого прокляття, яке вже спіткло Бориса, це друге прокляття, мабуть, посилило його страждання та апатію до життя. Він ніколи не пояснював мені, як він прийшов одружитися зі своєю теперішньою дружиною, але він взагалі не здавався таким захопленим.

Ми обговорили його гороскоп, і він пояснив мені, що приблизно через 25 років, лише через місяць або близько того, перш ніж він прийшов до мене, бородатий святий, який з’явився йому через тиждень після того, як на нього було покладено перше прокляття, нарешті знову з’явився і заохочував вказівки на те, що ці прокляття нарешті будуть підняті. Протягом декількох днів Борис чув про мою роботу як виправний астролог і зв’язався зі мною.

Після вивчення гороскопу Бориса, який ви можете побачити у Додатку в частині 2, я розмовляв зі своїм наставником, тантричним астрологом на півдні Індії, який добре розбирається в методах протидії чаклунству, злого ока та інших сумнівних чи нечесних заходів, які є Розроблений, щоб завдати шкоди людям та створити такі проблеми, які ми бачимо у таких випадках, як Борис.

Мій вчитель взявся за місячну програму священних пожеж, в яких виконуються трави, заклики, молитви та інші тантричні ритуали. В кінці церемоній до мене був відправлений мішок приблизно 1 кілограм священного попелу. Мене попросили мого вчителя попросити Бориса їсти кілька ложок цього попелу щодня, поки повна сума не було спожито. Борис, відчайдушний, щоб досягти певної резолюції цієї проблеми, невпинно ставився до довіри та вдячності за те, що ми намагалися зробити для нього.

Приблизно через місяць у мене стукав і хто повинен стояти там, але яскравий і веселий вигляд, який я спочатку не міг повірити, що це Борис. Руки складені, голова злегка спрямована зі сльозою або двома котиками по щоці, я був впевнений, перш ніж він навіть вимовив слово, що ритуали мого вчителя в Індії працювали і привели його до зцілення, що він молився стільки років.

Борис вилікувався і час від часу після цього підтримував контакт зі мною і навіть відправляв мені декількох клієнтів від своєї громади. В останні пару років я не чув від нього, але мушу сказати, що Борис - це одне з найчарівніших, неймовірних, але справжніх тематичних досліджень, з якими я мав справу в своїй професійній кар’єрі.

Корейська дівчинка

Іноді важко дізнатися, долучитися до особистих справ ваших клієнтів чи ні. З одного боку, ви хочете допомогти їм, але з іншого ви розумієте, що займати сторони або якось намагатися вирішити ситуації лише ускладнить питання, і саме це сталося в 2009 році, коли мій клієнт назвав мене дуже неприємним пізно однією ночі, приблизно приблизно 1 a.м. кажучи мені, що її переслідують її хлопець.

Після заспокоєння її привернуло увагу, що вона нещодавно розійшлася з цим чоловіком, бо вона дізналася, що він бачить свою колишню дівчину, але він стверджував, що вони суто друзі. Вона сказала, що він переслідував її, називаючи її багато разів на день, надсилаючи SMS -повідомлення та взагалі приїжджаючи та переслідуючи її.

Я запитав її, чи хотіла б вона, щоб я подзвонив йому, і обережно, але міцно переконую його відступити, поки вона не почуває себе досить комфортно, щоб зателефонувати йому. Вона погодилася.

Я сказав їй, що зателефоную йому, і тому протягом декількох хвилин я зміг отримати другу половину історії, яка почала ставати все більш складною. Коли я розмовляв з ним, він сказав мені, що він щойно виявив, що вона вагітна, факт, про який вона не повідомила. Я трохи розгубився, коли я збирався прочитати йому акт бунту.

Він продовжував сказати мені, що причина, з якою він намагався зв’язатися з нею, крім пояснення колишньої подруги та їх суто платонічної асоціації, той факт, що він був на дуже потужному ліках для свого псоріазу і що це має історію народження дефекти. Він запитав мене, чи я передавлю їй цю інформацію, і я погодився, але все -таки вразив йому необхідність триматися подалі від неї, поки вона не буде готова і готова поговорити з ним, після цього вони зможуть вирішити проблему.

Я негайно подзвонив їй спину, і не скоро я почав розповісти їй про свою дискусію з ним, і вона каже мені, що вона насправді зовсім не вагітна. Мене повністю обмацували! Що?”Я кричав:?”Це один екземпляр, про який мені трохи соромно говорити як про астролог, ніколи не повинен втратити прохолоду і, на жаль,

Я людина, і я мушу визнати, що я трохи розлютився на цей дуже чіткий обман. Вона сказала йому, що вагітна, щоб змусити його триматися подалі від колишньої дівчини. Ï сказав їй, що найкраще, якщо вона розібрала це питання для себе або принаймні приділяти мені трохи часу, щоб перетравити заплутаний стан справ, які я зараз втягнувся.

Це було близько 3 a.м. Коли я лягав спати, але я не спав тієї ночі, коли я негайно отримав дзвінок від неї близько 7.30a.м, знову в режимі відчаю, кажучи мені. Насправді, під час моєї дискусії з ним я сказав йому, що якщо він наполегливо вона або я зателефонує в поліцію, щоб зробити наші вимоги, щоб він тримався подалі. Коли вона сказала мені це, я зателефонував йому назад і здивувався, дізнавшись про другу половину історії, яка завжди є ще половиною.

Мабуть, що сталося, це те, що він вирішив піти і побачити її особисто, оскільки вона переглянула його текст, і бачив це як можливість вирішити цю інтенсивну ситуацію. Він не знав про те, що, коли він їхав до її будинку. Відразу після того, як ступили у її двері і не відчуваючи себе бажаним, він повернувся на вулицю лише для того, щоб знайти поліцейські машини, що викликаються на місце пограбування поруч.

Припускаючи, що його подруга та астролог закликали поліцію, щоб його звинуватили в переслідуванні, він підійшов до поліції і сказав їм, що вони, мабуть, шукали його. Нерозуміння свого наміру поліція припустила, що він є людиною, яка розбилася і входила в приміщення, і негайно продовжувала відвезти його до в'язниці, завдяки якій він був замкнений протягом ночі.

Ця неймовірна, але справжня історія вказує, як певною мірою причетність астролога до життя його клієнта іноді може ускладнити проблеми. Я думаю.

Вбивця дружини

Джордж відвідав мене десь у середині 90-х, і те, що мене вразило в першу чергу, було його шкірястим добре зношеним обличчям. Час, безумовно, вирізав свої переживання в його обличчя через дуже видимі лінії.

Різні клієнти часто дають вам різний сенс і з Джорджем, у мене було початкове занепокоєння, яке я намагався висвітлити, і намагався замаскувати, що, звичайно, це професійна справа. Я не хотів. Цей дискомфорт, який я все -таки навчився, мав дуже точну основу.

Як тільки ми оселилися до читання Джорджа негайно, без занадто багато слів, просунули мені невелику фотографію по столу і кричуще запитали: «Що ти можеш побачити з цією жінкою?"Моя відповідь була швидкою" ця жінка мертва ", я зауважив. "Вона або загинула в ДТП, або через якусь операцію або травму через метал". "Дуже добре!”Стрибнув Джорджа з єдиною посмішкою, яку я, мабуть, побачив би під час цього читання, що запалює його обличчя. Я знав, що вдарив нерв, і моя інтуїтивна оцінка була правильною.

Я також зауважив, що він, мабуть, вже давно вийшов з петлі, подалі від суспільства або просто не в такому контакті з навколишнім світом. Він погодився, але швидко знову звернув мою увагу на фотографію. “Тож скажи мені, як вона померла?- запитав він, ніби перевірити мене, і це стало цілком зрозуміло. Я не хотів розмивати це своїм почуттям, це було передчуттям, і перед тим, як я мав можливість вимовити слова "ти вбив її?"Він вибухнув, що поклав у голову три кулі".

Мовчання спіткає кімнату лише на кілька моментів, і саме в цей момент Джордж продовжував розповідати мені всю історію. І саме тут астролог ніколи не повинен судити занадто суворо, оскільки історія, яка розгорнулася, здавалася майже такою неймовірною, що її можна було б зробити у фільмі.

Джордж та його дружина мали змішаний бізнес на розі в місті Сідней. Потрібно сказати, що їм не було добре, і вони витрачали на життя, продаючи звичайні продуктові продукти, такі як молоко, хліб, яйця та незвичайний шоколадний батончик або безалкогольний напій.

Джордж наполегливо працював, в той час як його дружина в день змішаною справою, і, звичайно, він допоможе їй повернутися додому.

Одного разу, поки Джордж був на роботі, купа молодих членів банди відвідала її магазин, придбав кілька сигарет тощо. Через кілька днів вони повернулися і почали робити звичку зайти і підбирати свої потреби на своєму шляху. Одного разу вони почали спілкуватися з дружиною Джорджа і якось вони вразили зв’язок, який став більш дружнім.

Одного разу один із членів банди пояснив дружині Джорджа, як вони брали участь у торгівлі наркотиками. Мері, дружина Джорджа, була цікавою, і коли вони почали розповідати їй, скільки грошей можна заробити через торгівлю, вона стала ще більш цікавою і настільки, що члени банди запропонували їй можливість продати частину своїх товарів Стол, так би мовити. Це перелякане, але в той же час здавався дуже заманливим методом подолання деяких боргів її та чоловіка. Вона таємно почала вводити деякі наркотики під столом і деякий час зберігала його в таємниці від Джорджа.

Цей секрет полягав у тому, щоб не залишатися таємницею дуже довго, коли готівка почала вливатися, і Джордж, природно, допитав дружину до джерела додаткових коштів. Магазин не робив так набагато краще, тому, мабуть, було щось пояснити, як додаткові готівки надходять їй у руки.

Вона склала якусь історію, щоб розповісти йому, що вона робить трохи додаткової роботи збоку, і хоча це не мало сенсу, що Джордж просто дозволив йому ковзати, на деякий час. Врешті -решт, це стало занадто багато для Марії, і вона пролила квасоля, панікуючи, що вона подружилася з цими членами банди і продавала наркотики під столом у магазині. Джордж був шокований, але не знав, що з цим робити.

Коли члени банди дізналися, що Джордж був поінформований про цей нещасний союз із дружиною, Мері вирішила взяти участь у банді, і вони задумали вбити Джорджа спочатку, щоб захистити себе та свою незаконну ділову діяльність. Було зроблено кілька спроб на життя Джорджа, і він швидко наздогнав те, що відбувається.

Щоб скоротити довгу історію, Джордж зрозумів, що його дружина вже не на його боці, а гіркий ворог, який намагався вивезти його і рухатися далі, роблячи вибір банди та гроші.

Решта-це історія, коли Джордж тихо вбиває дружину і благає самооборону. Він насправді, застреливши її трьома кулями в голову і отримав 8 років в'язниці. Ця частина мого читання була не зовсім точною, коли я згадував, що він був поза межами петлі і. Вісім років, коли він був поза обігу, просто пов’язані з тим, що він був ув'язнений за той період часу.

Це теж було одним із найбільш химерних, але справжніх тематичних досліджень у моїх файлах. На жаль, я скрізь шукав гороскоп Джорджа і донині не можу його знайти. Я пригадую, що бачачи багато типових астрологічних принципів, що дивиться на мене в обличчя, і саме з цієї причини те, що я зробив вбити іншу людину. Цей принцип буде однаково застосовний до гороскопа Джорджа.

Як помітити серійного вбивці в офісі? Джеффрі Дамер: Астрологічне дослідження

Ласкаво просимо всіх. Я хотів трохи поговорити про психопата та канібала Джефрі Дамера. Серійні вбивці - це цікаве дослідження у світлі давніх та сучасних принципів астрології. У цьому конспекті ми дивимось на ведичну астрологію. Перше, що виділяється тут у кутах від висхідника, що містить Марс, Сатурн та Тінь Сатурна, Гуліка.

Це прекрасно відображає диктум, що якщо всі кути розміщуються з малефітними планетами, включаючи місяць, який дуже темний за сонцем, людина може мати демонічну природу і бути схильною до девіантної поведінки.

Потемненький місяць, особливо в близькості до Марса, є дублікатами йогі, так, але для знаку Діви, це, мабуть, є правителем восьмого дому, що обдумував найгірший сектор гороскопа. Отже, це досить неприємна сполучення в сьомому домі відносин та громадськості взагалі.

Четвертий будинок пов'язаний з внутрішнім щастям та задоволенням, показує тут певний рівень задумів. Сатурн добре, особливо руйнівний, є шостим та п’ятим правителем, який переважно керує шостим, і розпоряджається Кету, Південного вузла, який виступає агентом агресивного Марса. Цей восьмий будинок - кореляція шостого будинку неприємна. Тут ми також бачимо досить тісний квадрат між Сатурном і Місяцем. Ці комбінації ніколи не корисні для психічної стабільності людини. Юпітер, до речі, для Діви -Асцендент бере дуже негативну роль, а також карармічно.

Дамер

Бадхака, коли поєднувався з правителем 6 -го, 8 -го чи 12 -го будинку, створює тип електромагнітного дисбалансу, свого роду нещасна залишкова кармічна енергія і, в четвертому будинку, що є одним із стовпів гороскопа. Це являє?

Зазвичай це присутнє, коли трапляються якісь жахливі переживання раннього життя. Його батько згадує про велике задоволення, яке мав Джеффрі, коли він почув звук брязкувальних кісток щурів у гаражі, поки він батько підмітався. Пізніше Джеффрі почав приносити дорожню дім і в захваті від розсічення тварин, глянувши над їхніми пухкими нутрощами. Це сорти елементів у діаграмі, що розповідають про добрі вчинки людини чи іншим чином, на якому четвертий будинок - це споруда хорошої розведення чи ні.

Венера разом з правлячою планетою Меркурією та Венера показує те, що ми любимо, і перебуваємо у восьмому будинку смерті. Він так любив це, що він його з’їв. Так, він теж був канібалом. Моральна дилема полягає в тому, що в такому юному віці він був притягнутий до справ восьмого будинку, ми можемо сказати, що це виховано або просто природа? Є генетичними відбитками попереднього життя, вбудованим у кармічну драму, яка розгортається від життя на життя для кожної людини? Здається, у випадку Дамера, який був зайнятий цими збоченими предметами ще в п'ять -шість років.

П'ятий будинок також слід розглянути також, оскільки це розум людини. Західні астрологи беруть цей третій будинок, який можна вважати поверхневим розумом, який також зриває Нептун, правитель цього карармічного проблемного другого будинку, повністю аспектним Марсом. Це чітко показує розлючений темперамент.

Для зростання Діви це вказує на когось, хто, здається, має досить м'яку зовнішність, майже придушену якість для своєї особистості. Але чи не те, що ми часто чуємо про серійних вбивць? Сусіди повторюють, що вони ніколи не здогадалися б, що ці тихі хлопчики-сусідні дверима можуть здійснити жорстокість, які зробив Дамер.

Якщо ми подивимось на правителів зоряних позицій -не лише 12 знаків, а цей 27 зоряних підрозділів, ми бачимо підсектори і навіть підрядник до 249 підсекторів у межах 360 ° кола. Моя мета - визначити, що для вас працює.

Зазвичай візьміть 12 знаків, потім 27 зірок, а також чверть підрозділів цих зірок. Ці зоряні інтервали - 13 ° 20 хвилин, а 27 з тих, хто завершує 360 °. Якщо ми далі розділимо 13 ° 20 хвилин на чверті, ви знайдете хвилинні інтервали 3 ° 20 хвилин, з яких 108 секторів. Раху над Сатурном, Юпітер, цей карармічний вбудований сполучення, що біла поєднання з цим ми все ще бачимо деякі наслідки цього, це те, що ці трохи астрологічної ліцензії, звичайно, передбачає вашу інтуїцію.

Зазвичай я працюю з гармонічною діаграмою тут, щоб ми могли бачити розподіл дев'ятій гармонійні частоти цих планет. Це називається діаграмою Navamsa, і це важлива діаграма, яка рідко використовується, якщо коли -небудь, західні астрологи. Якщо діаграма народження вважається насінням, гармонійна діаграма вважається плідом або квіткою, і що може розвиватися з часом.

Цікаво побачити Місяць у сьомому будинку, який знову не виходить з посади тут сьомого будинку, а правляча планета цієї гармонічної діаграми - це сонце у восьмому будинку смерті. Ви починаєте бачити ті закономірності розпусту, що проходять з Венера та Раху в п'ятому будинку розуму, судячи з висхідника.
Гармонічна позиція, якщо накладена на фундаментальну, демонструє розпусну вену / раху конюмум над Сатурн-Джупітером.

Зоряні позиції важливі. Якщо ми візьмемо приклад, правляча планета Меркурій, яка розташована на зірка Місяця, вона отримує досить негативний ефект в силу того, що Місяць став Малефічною плантою. Тоді ми дивимось на Зоряний лорд Місяця, який є ртуті, тобто: ці дві планети обмінюються зоряними позиціями. Меркурій знаходиться на зірка Місяця, а Місяць - у Зірці Меркурія. Ведичні астрологи називають це Накшатра Паривартана йога. Цей зоряний обмін надзвичайно потужним і тому виявляє його бажання природи, відтінену злим уявою.