Меню
Живі екстрасенси

Про астрологію

Еволюційна астрологія Інтернет -послуги

Що таке астрологія?

Вся справа в астрології! Астрологія має величезну історію, що датується тисячами років. І хоча точні початки можуть бути недостатньо відомими. У цій стародавній традиції є мудреці, які розголошували таємниці, які ще донині не можуть бути розгадані з раціональним розумом.

Далі значна частина їх роботи була отримана через їх неймовірні інтуїтивні сили та астрологічні гіганти. Як от Парасара та Джайміні Встановіть фундамент не тільки для Східна індуїст традиція астрології. Але основа науки, значна частина якої повинна була прийти пізніше через перси та греків тощо. Більше того, існує певна суперечка щодо того, що походження є єдиним. І історично ми дійсно можемо бачити, що майя, перси, єгиптяни і навіть ранні європейці мають власні системи. Крім того, це, як правило, співвідносило небесні події з тим, що відбувається тут на планеті Земля.

Історія астрології

Коріння астрології повертаються до світанку самої людини, але навіть до 3000 років тому Великий індуїстський мудрець Парасара пояснив принципи сидерної астрології, також відомої як ведична астрологія. З іншого боку, його монументальна робота Бріхат Парасара Хора Шастра - класична робота. І основне читання для будь -якого астролога, який бажає провести цю галузь навчання.

Приблизно в той же час у Месопотамії халдеї побудували деякі з найдавніших “Обсерваторії” називають зиггуратами, які були схожі на сторожі, які використовувались для зірки. Звичайно, деякі з них мали висоту до 300 футів. І саме халдеї нарізали небесну сферу в 12-зіркові знаки, коли ми їх дізналися.

Однак, звичайно, були інші, не лише індіанці та халдеї, які практикували астрологію. Але єгиптяни, а також вавілоняни мали власне багатство знань, щоб внести свій внесок. Пізніше вниз по історичній доріжці близько століття до нашої ери халдеї пробилися до Греції. І насправді мав великий вплив на самого Платона. Платон насправді посилається на видимі планети, сонце і місяць, як видимі боги, показують, наскільки спорідненість він відчував до цього.

Розуміння астрології

Астрологія, як правило, вважається системою прогнозування. За допомогою якого ми можемо щодня купувати газету та переглянути кожен із 12-зіркових знаків. Один з яких буде пов'язано з точною датою та місяцем народження, яке ми народилися. І з цього ми повинні побачити, які події розгадуватимуть у день, місяць на наступний рік.

Астрологія - це набагато глибша і складніша тема, яка справді допоможе лише тим, хто готовий задати важкі питання в житті, наприклад: чому я тут? Яка моя мета в житті? Яке моє відношення до Всесвіту? Чи є якийсь основний абстрактний інтелект? Що, як і якийсь лялько?

Ці питання виникнуть лише тоді, коли кармічна квантова досягла достатнього рівня, що в серці виникає ступінь умисловості. З відчуттям того, що матеріальне існування, включаючи всі його стосунки, бажання та досягнення, вважаються ефемерними, а прагнення до чогось більш постійного вживають у своєму серці.

Астрологія справді є ключем до відповіді на багато цих питань щодо того, щоб дати вам уявлення про процес Карми. Як це працює і як планети найпопулярніший неймовірний спосіб відображає ці трансміграційні процеси.

Щоб зрозуміти долю, астрологія стверджує, що психологічні процеси, емоційний та психічний темперамент людини є попереднім, що буде в майбутньому. Мислення справді є долею, і завдяки цьому більш детальному аналізу розпусності розуму астрологія здатна бачити, що може статися.

Відділи астрології

Існує багато підрозділів астрології, і в декількох з цих відділень належать натальна астрологія, яка є вивченням діаграми народження в точний час та місце народження.

Медична астрологія або те, що інакше відоме як Астропатологія угоди з Діагностика здоров'я та захворювань і навіть обговорює способи, якими можна зцілити людину. Це також схоже на індуїстську ведичну астрологічну концепцію, яка ще більше використовується у використанні таких речей, як провідні методи, ухвалення планет, благодійних творів та інших ритуалістичних дій, які можуть якось нейтралізувати вплив цих планетарних сил на своє.

Порокова астрологія це захоплююча гілка, що стосується Відповідь на запитання та підготовку гороскопів Для точного моменту задається питання. Політична та мирська астрологія мати справу з Гороскопи націй та політичних лідерів. І мати справу з історичними тенденціями країни, а також навколишнім середовищем, наприклад, прогнозування землетрусів, морока, повеней та навіть економічних модуляцій. Війни, договори та інші політичні події, схоже, дотримуються астрономічних тенденцій, наприклад, лунурації та зокрема сонячних та місячних затемнень.

Складання основних подій протягом історії, схоже, більш -менш співвідносяться з цими небесними подіями. І останнім часом досліджуються зв’язки з циклом сонячних плям, щоб побачити, як це може вплинути на людей. Наприклад, збільшення серцевих захворювань, інсульти та цетер під час цих піків і жолобів. Існує зростаючий обсяг доказів, які свідчать про те, що астрологія насправді виражає інтимний зв’язок між ходом людського життя та планетарними рухами.

Карма та астрологія

Зрозумійте свою карму через астрологію, нумерологію, читання обличчя, таро та різноманітний діапазон езотеричних та новітніх тем

Отримати глибше розуміння своєї особистості, стосунків, кар’єри та духовного «я». Дослідіть, про що йдеться у вашому житті та долі.

Астрологія - це не лише спосіб передбачити майбутнє, але й виправити.

Відкрийте способи, щоб не лише зменшити погані удача, але також збільшуйте енергії ваших щасливих планет. В астрології.com.ау, ваше майбутнє тепер не те, що було раніше.

Зодіак гліфи або символи

Зодіак розділений мотиваційно елементами. Пожежні знаки Овен, Лев і Стрілець складати імпульс обов'язку. Землі знаки Тельця, Діва та Козеріг представляти багатство імпульс. Близнюки, Терези та Водолій вказати Принцип задоволення і CАндер, Скорпіон та Риби, з Окультні та духовні шляхи.

Процес повторного звернення та карми може бути оцінений шляхом ретельної уваги генуру (гороскопу) особистості. Переважання планет, наприклад, знаки карми вказують на те, що поточне втілення прагне до бажання та виконання пристрасного характеру. Залежно від сили та інших гідностей, про які йдеться, застосовується чи не буде наслідком використання цих енергій та того, чи буде духовне зростання, встановлено чи ні.

Однак категоризація людських істот - це не зовсім розрізаний і сухий процес. Кожен знак зодіаку в унікальних та безлічі комбінацій повинен бути ретельно збалансований, щоб оцінити кармічний ступінь сучасного життя. Звичайно, нинішні високі оцінки не обов'язково забезпечують високі оцінки в майбутніх народженнях.

Отримані карми та їх виснаження потрібно проаналізувати, щоб побачити, які переваги чи пропуски будуть накопичувати в кінці цього втілення. Коли ми послідовно розвиваємося через ряд життя, ми асоціюємось із зірковими знаками, під якими ми народилися. Насправді ми висловлюємо ці самі якості, притаманні космічними моделями.


Кожен із ознак зодіаку представлений символ або гліф, Зображення еволюції душі через дванадцять різних етапів. Гліфи висловлюють глибші більш езотеричні аспекти астрології та розкривають внутрішні еволюційні тенденції, як особи та як частини широкої мережі універсальних енергій.

Овен Гліф ♈

Овен Гліф представляє Роги оперативної пам’яті і є Єгипетський символ.

На езотериці символ означає вгору потік Духа - як у фонтану, універсальна свідомість у своєму творчому аспекті. Можна також сказати, що являє собою проростання насіння, з якого проростання призводить до дерева та плодів. У своїй формі насіння він представляє потенціал.

Оскільки символ, схоже, рухається вгору, назовні, потім вниз він означає остаточну жертву духу в його спуску в царину матерії.

Дізнайтеся більше про свої знаки зодіаку Овна Ось!

Тельський гліф ♉

Тельський гліф на суто матеріальному рівні представлення виглядає як Голова бика.

Езотеричний погляд, однак, полягає в тому, що коло являє собою божественний дух, а півмісяць над цвітінням або розквітання духу в цьому процесі матеріалізації. Телець - земляний, фіксований і впертий, як бик. Її дія у світі є рішучою, і енергія не легко розповсюджена без цілей.

Дізнайтеся більше про ваші знаки Зодіаку Тельця Ось!

Близнюки Гліф ♊

На цьому етапі прояву для Близнюків Дух входить до фаза подвійності.

Як думка відображає тему - об'єкт вираження духу, близнюки стають влучним символом для «поділу» духу, що представляє полярність. У межах матеріального світу або проявленого стану все коливається між позитивними - негативними, вгору - вниз, правильним - неправильним, у - виходить тощо. Тому Близнюки символізують цю полярність.

Дві вертикальні лінії представляють чоловіки та жінку - як поділ. У певному сенсі акт репродукції регулюється спочатку Близнюками.

Дізнайтеся більше про ваші знаки зодіаку Близнюків Ось!

Рак Гліф ♋

Гліф раку являє собою груди жінки.

Символізм зображує виховані турботливі якості материнства. Таким же чином, духовно, усі творчі та люблячі якості прищеплені символом - що означає утроби часу, в якому відбувається все прояв.

Дізнайтеся більше про ваші ознаки зодіаку раку Ось!

Лео Гліф ♌

Лев, 5 -й знак, представляє Творчість та полог теж. Гліф дещо схожий на клітинку сперми - з Початок of життя.

У насінні є творча сила життя. Ранні твори зображували гліф як представлення хвоста лева, який є Емблема сузір'я.

Дізнайтеся більше про ваші знаки Zodiac LEO Ось!

Діва Гліф ♍

З Незайманий Представляє Діву. Його гліф складається з трьох вертикальних ліній та іншого перетину та приєднання до найвищих порцій. На ранній міфології богиня зерна та їжі, Нідаба (Єгипет) була представлена ​​Дівою, але духовна символіка набагато глибша.

Ці три рядки представляють сили природи, що діють у ЗМІ часу та простору - вони є Дія, інерція та гармонія. Додатковий перехід та приєднання до створення напруги - що є боротьбою Духа в його природній еволюції.

Діва - одна з найбільш чутливих і делікатних знаків.

Дізнайтеся більше про свої знаки зодіаку Діви Ось!

Терезів Гліф ♎

У точці Терезів дух встановлюється у своєму матеріальному виразі і готовий піднятися назад до його первісного незайманого стану.

Символ Терезів - це баланс, що вказує на Рівняння речовини проти духу. Це точка переходу світу і те, що не виходить.

Дізнайтеся більше про ваші знаки Zodiac Thibra Ось!

Скорпіон Гліф ♏

Хоч за формою до Діви, ікона для Скорпіон відрізняється тим, що вона має стрілку як розширення, яке вказує вгору. Ця енергія вгору описує рух вгору душі в її подорожі додому, після величезної боротьби в Терезах.

Знак Скорпіона неправильно зрозумілий, якщо він розглядається лише як смерть - бо Скорпіон означає більше відродження або відродження буття після смерті Его. Отже, Скорпіон є ознакою духовний ініціал.

Оскільки символ, здається, рухається вгору, назовні, потім вниз він означає Кінцева жертва духу в його спуску в царини матерії.

Дізнайтеся більше про ваші знаки зодіаку Скорпіона Ось!

Стрілець Гліф ♐

Стрілка в кінці Гліфа Скорпіона тепер знаходиться в повітрі, і летить до місця призначення Стрілець.

Стрілка вказує вгору, до духовного горизонту. Це добре поєднується зі значенням Юпітера, який є правителем цього знаку. Усі духовні та вищі здібності людини стають повністю активованими на цьому етапі еволюції. Рух стрілки є прямим, і Стрілець теж є потужно життєво важлива і духовно спрямована енергія.

Дізнайтеся більше про свої знаки Зодіаку Стрільця Ось!

Козеріг гліф ♑

Гліф Козерога є складним і виявляє складність тих, хто народився під його впливом.

Хоча Козерог - це матеріальний знак, Емблема представляє Приплив духовної енергії, спрямованої на матеріальні заняття. Форма "V" - це Інверсія духовної сили і вниз і всередину, що витягує дугу, виявляє Інтровертований характер цієї сили. Саме через самопожертву, особливо в роботі та грошей. Це також може бути перетворено на духовні переваги.

Дізнайтеся більше про ваші знаки Зодіаку Козерога Ось!

Водолій Гліф ♒

Хоч і є повітряним знаком - Водолій має, як свій гліф Води життя.

Дизайн рідини розкриває духовну природу Водолія. Це часто показують як людина, що виливає воду з горщика. Це вказує на братський, гуманний прояв Духа в цей момент. Вода очищає та очищає, а на Водолі, представляє більшу людську родину та прагнення до групової обізнаності та зцілення.

Дізнайтеся більше про свої знаки Зодіаку Водолія Ось!

Риби гліф ♓

Два напівпірні об'єднані в центр разом і представляють Вхідні та вихідні етапи еволюції.

Обидва насправді одна і однакові - вважається, що це стосується лише в центрі - «я».

Риби-це заключний етап еволюції Духа і вимагає повного самозвіщення, якщо два, здавалося б, непов'язані аспекти творіння повинні бути об'єднані.

Дізнайтеся більше про свої знаки зодіаку Риби Ось!

Сідеральна та тропічна астрологія - Схід і Захід

Духовні тексти Стародавньої Індії, Тантрас та Веди розкривають найскладнішу езотеричну та світську інформацію. Такі недавні відкриття, як субатомічна природа матерії, швидкість світла та інші високодосконалі поняття з математики та планетарної механіки були розглянуті тисячами років тому інтуїтивними ведичними провидцями. Ці прогресивні відомості справді вражаючі та принизливі. Jyotish - це веданга або одна з тих ведичних "кінцівок". Він також був ретельно просунутий у своєму розвитку поряд з іншими ведичними науками.

Оскільки нова епоха світає, потрібна свіжа модель астрології. Свідомість людини розвивається за межі сонячної до галактичного рівня. Сідеральна астрологія тепер повторюється як засіб відображення цього процесу та підтвердження його славної спадщини.

Що таке гороскоп?

Більше того, слово "гороскоп" означає "погодинний покажчик" і спочатку посилається на ступінь знака, що піднімається на східному горизонті при народженні. Зараз це означає більше, ніж це: гороскоп - це карта неба, споруджена для визначення долі людини, народженої в певний час і місце на землі. Це не слід порівнювати з "сонячним гороскопом", що не є картою неба. Але лише твердження про знак того, що лише сонце, є центрально, і їх читання такого «сонячного гороскопа» базується лише на цьому одному факторі. (Гороскоп іноді називають Різдвом, а людина, діаграма якої вона називається, називається рідною).

З нашого визначення того, що таке справжній гороскоп, буде видно, що астролог повинен знати народження. Перш ніж він зможе зробити точний гороскоп, який, звичайно, може дати точний прогноз подій. Гороскоп покаже, якщо його розумно прочитати компетентний астролог, найвигідніші планети людини та департаменти життя, швидше за все, пощастить.

Гороскоп походить із зодіаку, який є шляхом сонця, місяця та планет. І лежить як пояс навколо землі. Це невидиме, і ми можемо виявити його позицію, лише помітивши, де планетів вночі. Так само, як можна простежити собі далеку дорогу вночі, спостерігаючи за колготками руху, що проходить по ній. Фіксовані зірки не обмежуються Зодіаком, такими як Антарес, Альдебаран, Кастор Поллукс та Регул. У всі часи і розміщують половину зодіаку, що лежить над горизонтом і половиною під ним.

Використання астрології

Астрологія традиційно розглядається як низка небесних сил, що змушують нас поводитись так, як ми маємо дуже мало або взагалі не контролюють. Цей старомодний погляд на астрологію відмовився від вас, і я сказав космічному етапі так, ніби ми маріонетки в розпорядженні планетарних ляльок, які судилися до нашої долі та фортуни, на добрі чи погані. Це може бути, а може бути не правдою, але що ми повинні робити. Лягайте і просто копіюйте це солодко? З старим і з новим!

Нова практична форма астрології по суті заснована на розумінні та передбачуванню. Це поступове розгортання нашого найвищого потенціалу-це дійсно самовдосконалення через астрологію. І це впливає на наш характер, стосунки та події нашого життя. Цей процес продовжується через універсальний принцип карми або перегукується "для кожної дії, існує рівна і протилежна реакція".

Наше людське життя та наші долі переплітаються з цим законом. Ці два компоненти астрології можуть нам допомогти. Просвіт - це мудрість, яку ми отримуємо, розуміючи себе, свої особистості та те, як наші сильні та слабкі сторони можуть бути введені в рівновагу. Крім того, саме через люблячі стосунки ми ще більше розуміємо своє справжнє себе.

Тому астрологія може запропонувати нам ці унікальні викриття, вказуючи, які зіркові знаки більш -менш сумісні з нами. Шляхом вивчення астрології ці розуміння стають легко зрозуміти та застосувати, але це також весело.

Чи не було б чудово знати, чи збираєтеся ви ладити з кимось? І в яких конкретних сферах життя, які можуть бути? Деякі пари насолоджуються між собою соціально та психічно, але борються за гроші. Візьмемо для прикладу пару квартир, які добре спілкуються на багатьох рівнях. Але є на лісорубах, коли мова йде про філософію чи духовні ідеали.

Астрологія допомагає вам швидко і легко знайти, наскільки сумісний ваш зірковий знак з іншими одинадцяти знаками. У таких сферах, як емоційні, психічні, сексуальні, соціальні, духовні та фінансові, домашні та професійні сфери. Легко прочитати графіки заощадить вам багато часу, даючи вам знімок любові та романтики із загальним відсотковим рейтингом сумісності, враховуючи всі фактори. Ви можете перевірити свою загальну сумісність тут. 

Другий компонент астрології - це передбачення та озброєний вашим вірним посібником "коли" сприятливі або несприятливі планетарні сили працюють, ви можете оптимізувати своє планування, розклади, стратегії та можливості мінімізувати ці складні епізоди вашого життя.

Щорічні, щомісячні, щотижневі та навіть щоденні основні моменти вашого року вперед стануть неоціненним доповненням до вашого процесу прийняття рішень. Тим самим розширюючи вам можливості ще більше. Це жодним чином не означає замінити власну інтуїцію, але для посилення вашої мудрості. І дайте вам несправедливу перевагу через розуміння "коли". Якщо ви хочете дослідити свої особисті тенденції, ви можете це зробити тут

Ще один аспект астрології, яку часто не помічають, - це гілка, яка дозволяє вибрати найбільш підходящий час для початку різних робіт. Та інші важливі заходи та вирішальні життєві події, що використовують найкращі планетарні аспекти для вашої максимальної вигоди та впливу. Старий стиль астрології називався виборчою астрологією, але давайте просто називаємо це здоровою мудрістю.

Астрологія може допомогти вам вибрати з десятків побачень, щоб планувати такі речі, як подорожі, дні народження та вечірки, будівництво будинку чи переїзд, весілля та заручини, співбесіди та багато інших щоденних заходів. Ця система астрології надасть вам декілька дат піку на вибір у будь -який місяць, щоб максимізувати свої можливості.

Уявіть, що застосовуєте це, щоб покращити свою планетарну силу та ауру, щоб отримати роботу або здобути увагу коханця. Далі, це астрологія в найкращих випадках і як вона мала бути використана. Тепер ви можете бути частиною цього сучасного Процес самостійного виробництва. Ми сподіваємось, що ви продовжуєте поглиблювати своє розуміння та використовувати передбачення, щоб ще більша перевага, відвідавши наш сайт. Я сподіваюся, що ви є мирними, здоровими та процвітаючими протягом усього наступного року.